Hakkımızda

Anadolu Av Market olarak 2009 yılı başlarında çeşitli e ticaret platformlarında başlayan ticaret hayatımıza 2011 yılı başlarında yön vererek kendimize ait www.anadoluavmarketi.com sitemizi kurduk ve 2012 yılı ortalarında Münzeviler Caddesi No:5/A Abidinpaşa/Ankara adresinde kurulu fiziki mağazamızı açatık.Halen daha müşterilerimize daha nitelikli bir hizmet verebilmek amacı ile tedarikçi firmalarımıza yakınlaşarak Anıttepe Mahallesi Kültür Sokak No:1/B adresiinde ilk günkü heyecan ve hizmet aşkı ile Avcı ,Balıkçı ve doğa sporcusu gönüldaşlarımıza hizmet vermekteyiz.

 

Backroundumuzda yer ekibin sektörde bir hayli tecrübe kazanmış, avcılık ,atıcılık balıkçı ve doğa sporları ile yakından ilgilenmesi artan başarı grafiğine katkısı ve etkisi büyüktür.İnternet sitemizde yer alan ürünlerin büyük bir kısmına ait ürün açıklamaları ekibimiz tarafından hazırlanmakta gerektiğinde kendi tecrübeleri ile harmanlanarak tüketicilere en doğru ve nitelikli bilginin aktarılması sağlanmaktadır.

 

Hali hazırda butik tarzında faaliyetletlerine devam eden Anadolu Av Marketi ülkemizde  avcılık , balıkçılık,doğa sporları ve çeşitli doğa aktivitelerinde en nitelikli Fiziki Mağaza ve E-Ticaret sitesi olmayı ilerleyen dönemde sektörde global bir oyuncu olmayı hedeflemektedir.

Binlerce Dostumuz Var

Bizimle alışveriş yapanları dostumuz olarak gördük. Kısa bir süre içerisinde Edirne'den Artvin'e kadar Türkiye'nin her noktasında ulaşmadığımız il kalmadı. Bugün her ilimizde anadoluavmarketi.com  dostları var. Sizlerden gelen talepler üzerine internet satışının yanı sıra fiziki mağazamızı açtık ve doğa severlerin hizmetine sunduk.

Misyonumuz

Avcılık , balıkçılık , kamp ve doğa sporları ile ilgili en büyükten ziyade en nitelikli ürün çeşitliliğini sunmak ,hızlı ve güvenli bir alışveriş ortamı oluşturmak , müşteri memnuniyeti odakli ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutup 

doğa severlere hizmet vermektir.

Vizyonumuz

 

Ülkemizde en çok tercih edilen, insanların kendi yerleri olarak görebilecekleri , en çok alışveriş yapılan ve en nitelikli müşteri memnuniyeti sunan e ticaret ve fiziki mağazası olmak..

 

 

Mağazamız