Puanların Çeke Dönüştürülmesi ve Siparişte Kullanımı

 

Puanı Çeke Dönüştürme

Puanları sadece sitemize üye olan müşterilerimiz kazanabilir. Puanlarınız en az 5000'e yani 5 TL'ye ulaştığında çeke dönüştürerek anadoluavmarketi.com 'dan yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Puanınızı çeke dönüştürmek için üye girişi yaptıktan sonra sırasıyla Hesabım >Para Puanlarım > linklerine tıklayın. Gelen sayfada istediğiniz miktarda puanınızı çeke dönüştürebilirsiniz. Çekiniz oluşunca size bir HEDİYE ÇEKİ KODU verecektir.
 
 
Önemli Uyarı : Lütfen yalnızca harcamak istediğiniz kadar puanı çeke çeviriniz. Oluşacak çekler tek kullanımlıktır. Sipariş tutarı, çek tutarından daha düşük olsa bile sistem tarafından çekinizin tamamı kullanılmış gibi işlem yapılmaktadır. Yani çekinizin tamamı harcanacaktır.

 

Hediye Çekini Kullanarak Sipariş Oluşturma

Hediye çeki kodunuzu alışverişinizde kullanmak için, satın almak istediğiniz ürünlerinizi sepete ekledikten sonra Alışveriş Sepetim sayfasına gidiniz.Daha sonra alışverişi tamamla linkini tıkladıktan Teslimat Bilgileri ve Fatura Bilgilerini gireceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. bu bilgileri girdikten sonra Devam Et linkini tıklayarak Ödeme sayfasının  sağında yer alan "Ara Toplam, Kdv ve Toplam" fiyat bilgilerinin hemen üstünde yer alan Hediye Çeki Kullan linkine tıklayarak açılacak yeni kutucukta yer alan  HEDİYE ÇEKİ KODUNUZU seçerek  Siparişi Tamamla butonuna basınız.
Yönlendirme sırasında sistem arka kısımda çek kodunu tanıyacak ve ödeme aşamasında Hediye Çek Tutarı toplam tutardan düşecektir. Atrık sipariş aşamalarınızı tamamlayarak, siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 

Ürün Yorumundan Puan Kazanmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yorumlarınız hem bizim için hem de ürünleri merak eden diğer müşteriler için çok önemli. Herkesin verdiğiniz bilgilerden öğrenecek çok şeyi var. Kaliteli yorumlar için de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmakta.
 
 • Verdiğiniz olumlu ya da olumsuz tüm ürün bilgileri gerçek olsun ve sizin deneyimlerinizi yansıtsın.
 • Lütfen Dikkat "Süper ürün", "ben de aldım" gibi nitelikli bilgi içermeyen kısa yorumlar yerine en az 20 kelimeden oluşan yorumlar daha doyurucu yorumlar bekliyoruz. Ürünün kalitesi, kullanımı,  hangi amaçla kullandığınız gibi.
 • Mümkün olduğunca imla kurallarına dikkat ederek yorumlar yapmaya çalışınız.
 • Ürün yorumlarında "sipariş durumu", "stok durumu" gibi sorular sormayınız. Bu tür sorularınızı İLETİŞİM FORMU üzerinden bize ulaştırınız.
 • Yorumlarınızı gözden geçirerek onaylayacağız ve sayenizde herkes aydınlanacak :)
 

Puan Sistemi Kullanım Şartları

 1. Puanlar sadece anadoluavmarketi.com da kullanılabilir. 
 2. İade ve sipariş iptali işlemlerinde puandan dönüştürülerek kullanılan çek tutarları toplam iade tutarından düşülerek işlem yapılacaktır. 
 3. Puanlar ve dönüştürülen çekler üye müşteriye özeldir, başka bir üyeye devredilemez. Birden fazla üyelik açılarak kazanılan puanlarlar ile yapılan alışverişler iptal edilir ve sahte üyelikler silinir.
 4. Puan sisteminin kural dışı ve kötüye kullanımın tespit edilmesi durumunda, puan ve puandan dönüştürülen çekler iptal edilebilir.
 5. Anadolu Av Market, gerekli göreceği durumlarda puan/çek kazanma ve kullanım şartlarını değiştirme ya da sistemi iptal etme hakkına sahiptir.
 6. Sistemi kullanan müşterilerimizin hepsi kullanım şartlarının tamamını okumuş, anlamış ve onaylamış kabul edilir.

 

Unutmayın Puanları Sadece Sisteme Giriş Yapan Üyelerimiz Görebilir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR