HAIX Airpower C7 Deri Ayakkabı (100302)

Marka : HAIX
Fiyat : ₺1.028,58
* ₺132,39 'den başlayan taksitlerle
:
HAIX Airpower C7 Ayakkabı
 
Şık ve çok yönlü tasarımı ile çoğu koşula uyum sağlayan yüksek standart ayakkabı. Police serisi.
 
Nefes alır yapıda yüksek standart bot. Police serisi.
 
Hidrofobik yapıda su geçirmez 1,8 ila 2,0mm arasında kalınlıkta yumuşak ve esnek anilin deri dış yüzey.
 
Bacak genişliği 8,5 cm.
 
GORE-TEX® nefes alabilir yapıda XCR® teknolojisi ile tasarlanmış 3 katman iç astar. Su geçirmez özelliktedir. İç ve dış kullanımda esnekliği sağlayacak biçimde biçimde geliştirilmiş havalandırma konforuna sahip uzun süre kullanımda aşınmaya dayanımlı bir astardır.
 
Airpower® C  TPU/Poliüretan taban modaya uygun tırtılları ile yüksek aşınmaya dayanıklıdır. Soğuk havalarda dahi kaydırmaz özelliğe sahiptir. Sportif  parmak ucu ve topuk kavisi ile mükemmel adımlama ve bükülme imkanı sunar. Hafif poliüretan darbe tutucu kenarların olağanüstü yürüyüş kabiliyeti vardır. Yağ ve benzine dayanıklı ve çizgisiz özelliğe sahiptir.
 
Haix Certified Orthopedic System®; geniş plastik birleşim yerleri sayesinde taban sağlamlığı arttırılarak ayak üzerindeki noktasal darbe basıncının (örneğin küçük taşlar) hissedilmesi aza indirgenmiştir. İtici kuvveti düzenler.
 
Haix AS System® kemer sistemi, anatomik olarak şekillendirilmiş bitiş ile optimal destek ve şok emilimi sağlar. Geliştirilmiş topuk ve kemer tasarımı ayağı korurken aynı zamanda mükemmel destek sağlar, burunda daha fazla konfor ve hareket imkanı sağlayan bir alan oluşturur.
 
Sun Reflect® güneş yansıtma sistemi, üst deriye gelen güneş ışığının oluşturduğu ısıyı absorbe eder. Işığı yansıtarak ayakkabıyı ve ayağı serin tutmaya yardımcı olur.
 
Siyah renkte.
 
Kalite standartları:   CE  EN  ISO 20347:2007  O2  CI  WR  FO  SRC
FIRSAT ÜRÜNLERİ