HAIX Airpower P10 Taktik Bot (206225)

Marka : HAIX
Fiyat : ₺1.508,66
* ₺194,18 'den başlayan taksitlerle
:

HAIX Airpower P10 Taktik Bot

Atletik yapıda fonksiyonel ve her türlü dış koşula uyumlu profesyonel bot. NTOA tarafından test edilip sertifika onayı almıştır. Police serisi. 
 
Hidrofobik su geçirmez 2,0 ila 2,2mm arasında kalınlıkta deri dış yüzey.
 
Bacak genişliği 18,5 cm.
 
GORE-TEX® nefes alabilir yapıda XCR® teknolojisi ile tasarlanmış 3 katman iç astar. Su geçirmez özelliktedir. İç ve dış kullanımda esnekliği sağlayacak biçimde biçimde geliştirilmiş havalandırma konforuna sahip uzun süre kullanımda aşınmaya dayanımlı bir astardır.
 
Airpower®  P kauçuk/PU taban cadde ve toprak zemine uygun tırtıllı yapıdadır. Sportif parmak ucu ve topuk kavisi ile mükemmel adımlama ve bükülme imkanı sunar. Düşük ağırlıklı PU darbe-emilim özelliği ile olağan üstü yürüme rahatlığı sağlar. Mazot ve benzine karşı dayanıklı ve iz bırakmaz özelliğe sahiptir.
 
Haix Certified Orthopedic System®; geniş plastik birleşim yerleri sayesinde taban sağlamlığı arttırılarak ayak üzerindeki noktasal darbe basıncının (örneğin küçük taşlar) hissedilmesi aza indirgenmiştir. İtici kuvveti düzenler.
 
Haix AS System® kemer sistemi, anatomik olarak şekillendirilmiş bitiş ile optimal destek ve şok emilimi sağlar. Geliştirilmiş topuk ve kemer tasarımı ayağı korurken aynı zamanda mükemmel destek sağlar, burunda daha fazla konfor ve hareket imkanı sağlayan bir alan oluşturur.
 
Haix Climate System®;  bacağın üzerinde mikro-kurutma astarı ile her adımda alttan taze hava sirkülasyonu sağlayarak klima etkisi yapar.
 
Sun Reflect® güneş yansıtma sistemi, üst deriye gelen güneş ışığının oluşturduğu ısıyı absorbe eder. Işığı yansıtarak ayakkabıyı ve ayağı serin tutmaya yardımcı olur.
 
Düşük ağırlıklıdır ve kemerin her iki kısmında da taban kenarına kadar uzanan ilave deri desteği bulunur.
 
Siyah renkte.
 
Kalite standartları:   CE EN ISO 20347:2012 O2 HRO HI CI WR FO SRC

 

FIRSAT ÜRÜNLERİ