HAIX Airpower P9 Desert Taktik Bot (206206)

Marka : HAIX
Fiyat : ₺1.508,66
* ₺194,18 'den başlayan taksitlerle
:
HAIX Airpower P9 Desert Taktik Bot
 
Fonksiyonel ve her türlü şartlara uyumlu bot. NTOA tarafından test edilip sertifika onayı almıştır. Military serisi. 
Hidrofobik ve su geçirmez nefes alabilen  2,0 ila 2,2mm arasında kalınlıkta yumuşak süet deri kombinasyonu ve naylon kumaş dış yüzey.
Bacak genişliği 18,5 cm.
GORE-TEX® nefes alabilir yapıda XCR® teknolojisi ile tasarlanmış 3 katman iç astar. Su geçirmez özelliktedir. İç ve dış kullanımda esnekliği sağlayacak biçimde biçimde geliştirilmiş havalandırma konforuna sahip uzun süre kullanımda aşınmaya dayanımlı bir astardır.
İç tabandaki TEXON (yünlü post) teri emmekte ve bilekleri desteklemektedir.
Anatomik olarak şekillendirilmiş, değiştirilebilinir, yıkanabilir, harika nem emici özelliğe sahip çabuk kuruyan ayak tabanlığı vardır. 
Tabanı yüksek ısıya karşı dirençlidir.
Genel olarak hafiftir ve burun ve topuklarda ilave deri desteğinin yanında kemerin her iki yanında tabanın kenarına kadar uzanan ilave deri desteği. 
Airpower®  P bej kauçuk/PU taban cadde ve toprak zemine uygun tırtıllı, aşınma dayanımlı ve kaydırmaz. Sportif  parmak ucu ve topuk kavisi ile mükemmel adımlama ve bükülme imkanı sunar. Hafif poliüretan darbe tutucu kenarlar olağanüstü yürüyüş özelliği sağlamaktadır. Çizgisiz özelliğe sahip taban yağ ve benzine dayanıklıdır.
Haix Certified Orthopedic System®; geniş plastik birleşim yerleri sayesinde taban sağlamlığı arttırılarak ayak üzerindeki noktasal darbe basıncının (örneğin küçük taşlar) hissedilmesi aza indirgenmiştir. İtici kuvveti düzenler.
Haix AS System® kemer sistemi, anatomik olarak şekillendirilmiş bitiş ile optimal destek ve şok emilimi sağlar. Geliştirilmiş topuk ve kemer tasarımı ayağı korurken aynı zamanda mükemmel destek sağlar, burunda daha fazla konfor ve hareket imkanı sağlayan bir alan oluşturur.
Haix Climate System®;  bacağın üzerinde mikro-kurutma astarı ile her adımda alttan taze hava sirkülasyonu sağlayarak klima etkisi yapar.
Açık kahve renginde.
Kalite standartları:   CE  EN  ISO 20347:2007  O2  HRO  HI  CI  WR  FO  SRC
FIRSAT ÜRÜNLERİ