HAIX Ranger BGS Herren Taktik Bot (203008)

Marka : HAIX
Fiyat : ₺360,00
* ₺46,34 'den başlayan taksitlerle
:

HAIX Ranger BGS Herren Taktik Bot

Multi operasyonel sağlam ve konforlu profesyonel bot. Police serisi. 
NTOA tarafından test edilip sertifika onayı almıştır. 
Su geçirmez hidrofobik 2,0 ila 2,2mm arasında kalınlıkta deri dış yüzey.
Bacak genişliği 17,5 cm.
GORE-TEX® nefes alabilir yapıda laminate teknolojisi ile tasarlanmış 4 katman iç astar. Su geçirmez özelliktedir. Yün postlu ara tabaka ile yüksek aşınmaya dayanır. Yılın her mevsimine ve aşırı kullanıma göre en iyi şekilde geliştirilmiş havalandırma konforu sağlar. Kimyasal koruma direnci arttırılmıştır. Örgü olmayan ve terleme ve nemi emen içtaban Anatomik olarak şekillendirilmiş, eğiştirilebilir, yıkanabilir, çok iyi nem emiciliğine sahip ve çabuk kuruyan bir ayak tabanıdır.
Davos® taban; cadde ve toprak zemine uygun tırtıllı, aşınmaya dayanıklı ve kaydırmaz özelliktedir. Kauçuk/PU taban. Sportif  parmak ucu ve topuk kavisi ile optimal adımlama ve bükülme imkanı sunar. Manuel olarak uygulanan kauçuk yanduvar tabana optimal yan stabilite imkanı tanımaktadır.
Kendinden kilitlenen kancalar ile bağlama sistemi vardır.
Haix Certified Orthopedic System®; geniş plastik birleşim yerleri sayesinde taban sağlamlığı arttırılarak ayak üzerindeki noktasal darbe basıncının (örneğin küçük taşlar) hissedilmesi aza indirgenmiştir. İtici kuvveti düzenler.
Haix Msl-System®; geliştirilmiş buharlaşma, tüm taban boyunca yayılan PU köpük nedeni ile olağanüstü düşük ağırlık, mikro yumuşaklık ve mükemmel soğuk/sıcak izolasyonu sağlar. 
Haix Climate System®;  bacağın üzerinde mikro-kurutma astarı ile her adımda alttan taze hava sirkülasyonu sağlayarak klima etkisi yapar.
Sun Reflect® güneş yansıtma sistemi, üst deriye gelen güneş ışığının oluşturduğu ısıyı absorbe eder. Işığı yansıtarak ayakkabıyı ve ayağı serin tutmaya yardımcı olur.
Siyah renkte.
Kalite standartları:   CE  EN  ISO  20347:2007  O2  HRO  HI  CI  WR  FO  SRC
FIRSAT ÜRÜNLERİ