HAIX Tibet Schwarz Taktik Bot (201002)

Marka : HAIX
Fiyat : ₺1.377,47
* ₺177,30 'den başlayan taksitlerle
:

HAIX Tibet Schwarz Taktik Bot

Her iş için çok yönlü profesyonel konforlu bot. Military serisi.
 
Su geçirmez hidrofobik 2,5 ila 2,7mm arasında kalınlıkta deri dış yüzey.
 
Bacak genişliği 23 cm.
 
GORE-TEX® nefes alabilir yapıda laminat teknolojisi ile tasarlanmış 4 katman iç astar. Su geçirmez özelliktedir. Yün postlu aratabaka ile yüksek aşınmaya dayanır. Yılın her mevsimine ve aşırı kullanıma göre en iyi şekilde geliştirilmiş havalandırma konforu sağlar. Kimyasal koruma direnci arttırılmıştır.
 
Davos® taban kauçuk/PU yapıdadır; cadde ve toprak zemine uygun tırtıllı, aşınmaya dayanımlı ve kaydırmaz. Sportif  parmak ucu ve topuk kavisi ile optimal adımlama ve bükülme imkanı sunar. Bu tabanda elişçiliği ile uygulanan kauçuk yan duvarlar optimal yan dayanıklılık ve sağlamlığı sağlamaktadır.
 
Haix Msl-System®; geliştirilmiş buharlaşma, tüm taban boyunca yayılan PU köpük nedeni ile olağanüstü düşük ağırlık, mikro yumuşaklık ve mükemmel soğuk/sıcak izolasyonu sağlar.
 
Haix Climate System®; bacağın üzerinde mikro-kurutma astarı ile her adımda alttan taze hava sirkülasyonu sağlayarak klima etkisi yapar.
 
Sun Reflect® güneş yansıtma sistemi, üst deriye gelen güneş ışığının oluşturduğu ısıyı absorbe eder. Işığı yansıtarak ayakkabıyı ve ayağı serin tutmaya yardımcı olur. 
 
Entegre topuk kıvrımı, dikişsiz yar birleşim yerleri, kolay geçiş sağlayan gözleri ve kanca klips bağlama sistemi vardır.
 
Siyah renkte.
 
Kalite standartları: CE  EN  ISO 20347:2007  O2  HRO  HI  CI  WR  FO  SRC
FIRSAT ÜRÜNLERİ