Loading..
   < >

   Döner Kaşıklar

   Amatör Olta Balıkçılarının malzeme çantalarından eksik etmedikleri döner kaşıklar özellikle Alabalık Avında en etkili suni yemlerdir.Su içerisinde çıkartıkları vibrasyon ve parıltılı yansımaları ile avcı balıkların çok çabuk dikkatini çekmekte ve iştahlarını kabartmaktadır.Döner kaşıklarda bilinen en iyi markalardan bazıları Mepps İlba ve Abu Garcia Markasıdır.

   13269 Balzer Fire Kaşık Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Üzrinde 3'lü Bronz renk çelik ve keskin iğne bulunmaktadır. Kaşığın Toplamda 12 Gr. Ağırlığı vardır 3D olarak tasarlanmıştır. Parlaklığı ve göz alıcı renkleri sayesinde avının dikkatini çekmektedir. Turna,levrek gibi dişli balıkların avlanmasında kullanılır. Farklı renkleri bulunmaktadır.
   ₺17,17KDV Dahil
   13265 Balzer Silver Red Kaşık Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Üzrinde 3'lü Bronz renk çelik ve keskin iğne bulunmaktadır. Kaşığın Toplamda 12 Gr. Ağırlığı vardır 3D olarak tasarlanmıştır. Parlaklığı ve göz alıcı renkleri sayesinde avının dikkatini çekmektedir. Turna,levrek gibi dişli balıkların avlanmasında kullanılır. Farklı renkleri bulunmaktadır.
   ₺15,15KDV Dahil
   13264 Balzer Gold Red Kaşık Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Üzrinde 3'lü Bronz renk çelik ve keskin iğne bulunmaktadır. Kaşığın Toplamda 12 Gr. Ağırlığı vardır 3D olarak tasarlanmıştır. Parlaklığı ve göz alıcı renkleri sayesinde avının dikkatini çekmektedir. Turna,levrek gibi dişli balıkların avlanmasında kullanılır. Farklı renkleri bulunmaktadır.
   ₺15,15KDV Dahil
   13262 Balzer Copper Red Kaşık Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Üzrinde 3'lü Bronz renk çelik ve keskin iğne bulunmaktadır. Kaşığın Toplamda 12 Gr. Ağırlığı vardır 3D olarak tasarlanmıştır. Parlaklığı ve göz alıcı renkleri sayesinde avının dikkatini çekmektedir. Turna,levrek gibi dişli balıkların avlanmasında kullanılır. Farklı renkleri bulunmaktadır.
   ₺15,15KDV Dahil
   BALZER KAŞIK İKİLİ UZUN GÖVDE TÜYLÜ Ürün 17 Gr. Ağırlığındadır. Üzerinde 2 Adet meps bulunmaktadır. Etrafını tüylerle kaplamış üçlü nicel renkte ultra keskin iğne bulunmaktadır. Turna, levrek ve alabalık gibi dişli balıkların avlarında kullanılır.
   ₺25,25KDV Dahil