Loading..
   < >
   ALPINUS PAKET MİSİNA Paket içerisinde satılmaktadır Bir Pakette 4 x 25 Metre misina bulunmaktadır. 0,25 MM Misina Çapı Vardır. Kore teknolojisi ile üretilmiştir. Aşınmalara karşı dirençlidir. hızlı batma özelliği vardır. UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Farklı Hava Koşullarına uyum sağlayabilecek şekilde geliştirilmiştir. Yüksek mukavemetli yapıdadır. Balık Avcılığı İçin üretilmiştir. Yumuşak ve esnek yapısı ile balık avında işlerinizi kolaylaştıracaktır. 1. Kalite Malzemeden Üretilmiştir.
   ₺3,65KDV Dahil
   BALZER CAMTEC SPECILINE serisi misinalar, hedeflenen balıkların davranışlarına göre farklılaştırılmış esneklik, uzama ve renk özelliklerine sahiptir.
   ₺35,13KDV Dahil
   Mutant Lure Olta Misinası 0,28 mm Çapındadır. 155 mt Uzunluğu bulunmaktadır. Yaz ve Kış Balıkçılığı İçin Uygun bir misinadır. Yüksek Mukavemetlidir. UV Işınlarına Karşı Dayanıklıdır. Parlamazlık Özelliği ile Su Altında Görünmezdir. Anti-Büküm Sistemli İle Misinada Karışma Minimum Düzeye İndirilmiştir. Kış Balıkçılığı İçin Mükemmel Performans Gösterir. Bobine Sarılı Halde 155 mt Olarak Satılmaktadır.
   ₺23,53KDV Dahil