1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 72 >
1050 CAPTAİN STREAM POLE GÖL KAMIŞI Kamış 675 GR. Ağırlığındadır. Kamış 700 CM Uzunluğundadır. Kamış 115 CM Kapalı Uzunluğu Bulunmaktadır. Kamış 7 Parçadan oluşmaktadır. Materyali Fiber Olup, Sağlam Gövde Bulunmaktadır. Rahat Bir Şeklide Kavranır. Avlanma Esnasında Sizi Yormaz. Türkiye'deki Bir Çok Avlakta En Yüksek Performansa ulaşmanız için tasarlanmıştır. Kıyı Kullanımı için uygundur. Uzun ve Sağlam Yapısı Sayesinde Rahat Bir Şekilde Avlanmanızı sağlar.
₺114,13 KDV Dahil
BAUER QUADRO 270 Olta Kamışı (15-40gr)
₺559,20 KDV Dahil
BAUER QUADRO 240 Olta Kamışı (15-40gr)
₺535,20 KDV Dahil
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 72 >

Olta Kamışları

Olta makinelerinin tamamlayacı unsurudur olta kamışları, kıyı ve tekne balıkçılığında kullanılır. Ülkemizde bulunan çok çeşitli balık türleri ve tutum sahalarına göre olta kamışları çeşitlilik gösterir. Kamışları kategorilerine ayırmamızı sağlayan şey kullanılan tekniktir.

Oltanızda balığın ağırlığını tek başına taşıyan parça kamıştır. Esas yükü taşıyor olması sebebiyle oltanızdaki kamışı kullanım yerinize göre seçmelisiniz

Balıkçılık malzemeleri olarak surf kamışı, jig kamışı, göl kamışı,teleskobik kamış, at çek avlanma için parçalı spin kamışlar, çıkrık kamışı, tekne kamışı fly kamışı, sazan kamışı, bolognose kamış, Bait Casting Kamış adı altında gruplara ayrılmıştır olta kamışları

Bu grup altında Dünyanın en ünlü kamış üretici markalarından yerli ithalatçıların markalarına kadar her türlü olta kamışının fiyatlarını öğrenebilir ve ayrıntılı bilgisini alabilirsiniz.

Shimano kamış, Okuma kamış,Savage gear kamış,Major Craft Kamış, Lineaeffe kamış, Daiwa kamış, DAM kamış,Mitchell kamış,albastar kamış,captain kamış ,Cormoran kamış, Fladen, Remixon, Spro,  Abu garcia gibi daha onlarca marka olta kamışlarını inceleyip satın alabilirsiniz.

 
KAMIŞ YEDEK PARÇALARI İÇİN TIKLAYINIZ KAMIŞ TAŞIMA ÇANTALARI VE KILIFLARI İÇİN TIKLAYINIZ KAMIŞ AKSESUARLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Değerli müşterilerimiz hemen aşağıdaki alanda yer alan kutucuklarda yer alan özellikleri işaretleyerek olta kamışlarını markalarına ,tiplerine, atarlarına boy uzunluklarıne ve modellerine göre filtreleyebilirsiniz.