₺82,29 KDV Dahil
₺91,43 KDV Dahil
₺95,57 KDV Dahil
₺106,19 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺76,67 KDV Dahil
₺90,40 KDV Dahil
₺100,45 KDV Dahil
₺71,03 KDV Dahil
₺78,92 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺76,67 KDV Dahil
₺127,85 KDV Dahil
₺142,06 KDV Dahil
1 2 3 ... 49 >

Suni Yemler

At çek avlanma disiplininde en temel malzeme yapay yemlerdir.Kullanım amacına veya hedef balığın türüne bağlı olarak silikon,metal,balsa ağacı,metal plastik malzemeden üretilirler.Maket yemlerin ülkemizde bilinen genel adı rapala dır.Aslında rapala bir markadır ülkemizde ilk kullanılan markalardan olması nedeniyle bu adı almıştır.. Avlamak isteğimiz balık çeşidi ve balık tutma tekniğine göre de maket yemler, kaşıklar, silikon yemler, fly yemler ve jig yemler başta olmak üzere çok farlı çeşitleri mevcuttur. Suni yem ile balık avı büyük zahmet ve özen ister. Hangi balık için hangi suni yemi seçmemiz gerektiğini iyi bilmemiz gerekir.

Örneğin maket yemler yüzen (floting) ,batan (sinking) ve Suspendik (askıda kalan), su üstü (topwater-popper) olarak sınıflama yapılabilir.Eğer deniz levreği avlamak istiyorsak floting yüzen model veya su üstü topwater veya popper ince slim gövdeli modelleri seçmemiz gerekir.

Alabalık avlamak için mepps markası ile bilinen döner kaşıklar ve fly yemler çok etkili suni yemlerdir.

Suni yemlerde renk seçimide çok önemli bir faktördür.Balıkların algılama ve görme kabiliyetini bilmek, yapay yemlerde ve hatta doğal yemler ile kullanılan, renk ve renk tonlarının avcılığa etkisi, kıskandırıcı ve cezp edici olması açısından çok önemlidir.

Bu bakımdan balıkların görme yeteneğini, Işığı ve renkleri ve de çeşitli ortam şartlarında ki etkilerinin bilinmesi gerekir.Nasıl avlanıcağınız ve suniyem dışındaki kullandıgınız ekipmanlar olta makinesi, kamış, misina ve benzeri ürünler bunların hepsinin kombinasyonu sizin avınıza en verimli şekilde ulaşmanızı sağlar.

 Sitemizde Yozuri Sahte Yem,Duel Sahte Yem,Spro Sahte Yem,Savagear,Fotuna salti,daiwa Sahte Yem,Strike Pro sahte yem,Kendo sahte yem,DAM sahte yem vb bir çok markaya ait suni yemleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR